Devam ediyor

7.1/10IMDB

"9-1-1: Lone Star" dizisi, Fox tarafından yayınlanan bir drama dizisidir. Dizi, ilk sezonunu 2020 yılında yayınladı ve halen yayınlanmaktadır. "9-1-1: Lone Star" dizisi, "9-1-1" dizisinden türetilmiştir ve aynı temaları işlemektedir.

Dizi, Teksas'ın Austin kentinde çalışan acil durum çalışanlarının hayatlarını ve işlerini anlatmaktadır. Dizi, bir itfaiyeci olan Owen (Rob Lowe) ve bir polis memuru olan T.K. (Ronen Rubinstein) gibi karakterlerin hikayelerini anlatmaktadır. Dizi, bu iki acil durum çalışanının hayatlarını nasıl yöneteceklerini ve nasıl bir ekip oluşturacaklarını anlatmaktadır.

Dizi, "9-1-1" dizisi gibi gerçek hayatta nasıl yönetilen acil durumları işlerken, aynı zamanda karakterlerin kişisel hayatlarını ve zorluklarını da işlemektedir. Dizi, acil durum çalışanlarının hayatlarını ve maceralarını gerçekçi bir şekilde anlatmaktadır. Dizi, izleyiciler tarafından oldukça beğenilmiş ve olumlu yorumlar almıştır. Özellikle oyunculukları, senaryosu ve gerçek hayat acil durumlarının işlenişi eleştirmenler tarafından övgü almıştır. Dizi halen yayınlanmakta ve çeşitli sezonları yayınlanmıştır.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2020
  • Sezon Sayısı 4
  • Bölüm Sayısı 47
  • Takipçileri 0
Ortalama 43 dk. Kategori Aksiyon, Dram, Macera, Suç

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

9-1-1: Lone Star dizisi hakkında ne dediler?

9-1-1: Lone Star yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece