Devam ediyor

7.8/10IMDB

"9-1-1" dizisi, Fox tarafından yayınlanan bir drama dizisidir. Dizi, ilk sezonunu 2018 yılında yayınladı ve halen yayınlanmaktadır. Dizi, hayatın gerçek anlamda acil durumlarının nasıl yönetildiğini anlatmaktadır. Dizi, Los Angeles'ta çalışan acil durum çalışanlarının hayatlarını ve işlerini anlatmaktadır.

Dizi, bir 911 operatörü olan Abby (Connie Britton), bir itfaiyeci olan Bobby (Peter Krause) ve bir polis memuru olan Athena (Angela Bassett) gibi karakterlerin hikayelerini anlatmaktadır. Dizi, bu üç acil durum çalışanının hayatlarını nasıl yöneteceklerini ve nasıl bir ekip oluşturacaklarını anlatmaktadır. Dizi, acil durumların gerçek hayatta nasıl yönetildiğini gösterirken, aynı zamanda karakterlerin kişisel hayatlarını ve zorluklarını da işlemektedir.

Dizi, gerçekçi bir şekilde acil durum çalışanlarının hayatlarını ve maceralarını anlatmaktadır. Dizi, izleyiciler tarafından oldukça beğenilmiş ve olumlu yorumlar almıştır. Özellikle oyunculukları, senaryosu ve gerçek hayat acil durumlarının işlenişi eleştirmenler tarafından övgü almıştır. Dizi halen yayınlanmakta ve çeşitli sezonları yayınlanmıştır.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2018
  • Sezon Sayısı 6
  • Bölüm Sayısı 93
  • Takipçileri 0
Ortalama 43 dk. Kategori Aksiyon, Dram, Macera, Suç

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

9-1-1 dizisi hakkında ne dediler?

9-1-1 yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece