Devam ediyor

7.1/10IMDB

Beartown, Fredrik Backman'ın aynı adlı romanından uyarlanan bir drama televizyon dizisidir. Dizi, küçük bir kasaba olan Beartown'da yaşayan insanların hayatını ve bir genç kızın cinsel saldırıya uğraması sonrası kasabada yaşananları konu alır.

Dizinin en çarpıcı özelliği, karakter gelişimi ve performanslarıdır. Ana karakterlerin her biri benzersiz bir kişiliğe ve yaşama sahip olurken, oyuncular da bu karakterleri ustalıkla canlandırıyorlar. Ana karakterlerden biri olan Kevin karakteri, genç bir hokey oyuncusudur ve performansıyla hayranlık uyandırıyor. Ancak, kendisi ve ailesi toplumda önde gelen insanlar olduklarından, cinsel saldırıya karıştığında kasabada büyük bir skandal yaratır.

Dizinin bir diğer özelliği, kasabadaki sosyal dinamikleri ve hokey takımının kasabada nasıl bir yer işgal ettiğini göstermesidir. Hokey takımı, kasabanın gururu ve belki de tek umudu olarak görülür. Bu nedenle, takımın ve sporun gücüyle, Kevin'in suçunu örtmek için kasabada birçok kişi tarafından ortak kararlar alınır. Ancak, bu kararlar birçok insanın hayatını etkiler ve kasabada büyük bir gerilim yaratır.

  • Ülke SE
  • Yapım Yılı 2020
  • Sezon Sayısı 1
  • Bölüm Sayısı 5
  • Takipçileri 0
Ortalama 54 dk. Kategori Dram

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Beartown dizisi hakkında ne dediler?

Beartown yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece