Devam ediyor

8.9/10IMDB

"Better Call Saul" dizisi, AMC tarafından yapılan ve "Breaking Bad" dizisinin spin-off'udur. Dizi, "Breaking Bad" dizisindeki karakter Jimmy McGill'in (Bob Odenkirk) hayatını ve avukatlık kariyerinin nasıl Saul Goodman adına dönüştüğünü anlatır.

Dizi, Jimmy'nin küçük bir avukatlık bürosunda çalışması, müşterilerini memnun etmeye çalışması ve kendisi için en iyi yolu araması gibi güncel hayatının yanı sıra, geçmişini de açığa çıkarır. Aynı zamanda, "Breaking Bad" dizisindeki karakterlerin de göründüğü dizi, Jimmy'nin Albuquerque, New Mexico'da yaşadığı hayatının nasıl değiştiğini ve Saul Goodman'a nasıl dönüştüğünü gösterir.

"Better Call Saul" dizisi, "Breaking Bad" dizisinde olduğu gibi yoğun bir atmosfer, etkileyici karakterler ve dikkat çekici hikaye anlatımı ile öne çıkar. Aynı zamanda, dizi komedik yanı da barındırarak, izleyiciyi bir yandan güldürürken bir yandan da düşündürür.

Dizi, 2015 yılında yayınlanmaya başladı ve "Breaking Bad" hayranlarının yanı sıra, kendine has hayran kitlesi de oluştu. Eğer "Breaking Bad" dizisini sevdiyseniz veya avukatların hayatından ve çalışma hayatından etkilendiğinizi düşünüyorsanız, "Better Call Saul" dizisi tam size göre.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2015
  • Sezon Sayısı 6
  • Bölüm Sayısı 63
  • Takipçileri 0
Ortalama 45 dk. Kategori Dram, Suç

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Better Call Saul dizisi hakkında ne dediler?

Better Call Saul yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece