Devam ediyor

6.8/10IMDB

Biohackers, Almanya yapımı bir Netflix dizisidir. Bilim-kurgu ve gerilim türlerindeki dizi, biyolojik mühendislik öğrencisi Mia Akerlund'un (Luna Wedler) okulda tanıştığı profesörü Dr. Tanja Lorenz (Jessica Schwarz) ve laboratuvarındaki gizli çalışmaları keşfetmesiyle başlar.

Mia, geçmişindeki bir trajedi nedeniyle Dr. Lorenz'in laboratuvarındaki gizli çalışmaları araştırmaya başlar ve bu süreçte öğrenci arkadaşları Jasper (Adrian Julius Tillmann) ve Niklas (Thomas Prenn) ile birlikte bir dizi olaya karışır. Dr. Lorenz'in gizli çalışmalarının doğayı kontrol altına almayı amaçladığını öğrenen Mia, bu çalışmaları durdurmak için mücadele eder.

Biohackers, biyoteknoloji, genetik mühendisliği ve yapay zeka gibi konulara odaklanarak, bu alanlardaki gelişmelerin getirebileceği etik ve sosyal sorunları işliyor. Aynı zamanda, Mia ve Dr. Lorenz arasındaki kişisel çekişme, diziye gerilim ve dramatik bir boyut katıyor.

Dizinin etkileyici senaryosu ve oyunculukları, izleyicileri sürükleyici bir maceraya çıkarıyor. Biohackers, bilim-kurgu hayranları için kaçırılmayacak bir dizi.

  • Ülke DE
  • Yapım Yılı 2020
  • Sezon Sayısı 2
  • Bölüm Sayısı 12
  • Takipçileri 0
Ortalama 44 dk. Kategori Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem, Macera

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Biohackers dizisi hakkında ne dediler?

Biohackers yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece