Devam ediyor

6.7/10IMDB

Blood & Water, Güney Afrika'da geçen bir Netflix orijinal dizisidir. Dizi, Cape Town'da üst düzey bir okulda öğrenci olan Puleng Khumalo'nun (Ama Qamata) hikayesini anlatır.

Puleng, yıllar önce doğumundan sonra hastaneden kaçırıldığına inandığı bir kız kardeşi olduğunu öğrenir. Kız kardeşini bulmak için okulun zengin ve popüler öğrencilerinden Fikile Bhele (Khosi Ngema) ile arkadaş olur.

Ancak, araştırma yaparken, Puleng'in kardeşinin Fikile'nin ailesiyle ilgisi olduğuna dair ipuçları ortaya çıkar. Puleng, gerçeği ortaya çıkarmak için Fikile ve ailesiyle mücadele eder.

Dizi, siyah gençlerin hayatını, üst sınıf ailelerin dinamiklerini ve Güney Afrika'nın sosyal, siyasi ve ekonomik gerçeklerini ele alır. Ayrıca, okulda yaşanan romantik ve arkadaşlık ilişkileri, aile sırları ve çeşitli karakterlerin kişisel trajedileri gibi birçok farklı konu da dizinin merkezinde yer alır.

Blood & Water, gerilim, drama ve gençlik dizilerine ilgi duyanlar için keyifli bir seçenek olabilir. Ayrıca, Afrika kültürüne ve Güney Afrika sinemasına ilgi duyanlar için de ilginç olabilir.

  • Ülke ZA
  • Yapım Yılı 2020
  • Sezon Sayısı 3
  • Bölüm Sayısı 19
  • Takipçileri 0
Ortalama 48 dk. Kategori Dram

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Blood & Water dizisi hakkında ne dediler?

Blood & Water yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece