Planlanan bir final yaptı

7.9/10IMDB

Bloodline, Amerikan televizyon dizisi, yazarları ve yaratıcıları Todd A. Kessler, Glenn Kessler ve Daniel Zelman tarafından oluşturulmuştur. Dizi, Florida Keys adalarında yaşayan Rayburn ailesinin dramatik hikayesini anlatır.

Dizide, ailenin en büyük oğlu ve aile otelinin müdürü olan John Rayburn (Kyle Chandler), babası Robert Rayburn (Sam Shepard) için bir tören düzenlemeye hazırlanmaktadır. Fakat, kardeşi Danny (Ben Mendelsohn) beklenmedik bir şekilde geri döner ve aileye geçmişte yaptıkları hataların hesabını sormak için bir fırsat verir.

Danny, geçmişte ailenin sırlarını öğrenmiş ve onları ortaya çıkarmakla tehdit eder. Aile, Danny'nin geri dönüşüyle birlikte geçmişte yaptıkları hataları yüzleşmek ve düzeltmek zorunda kalır. Bu sırada, ailenin diğer üyeleri de geçmişte yaptıkları hataları ve kararlarıyla yüzleşirler.

Dizi, aile üyeleri arasındaki gerilimlerin ve sırların yanı sıra, Florida Keys'in güzel manzaraları ve yerel kültürüyle de ilgi çekiyor. Her bölümde yeni bir sır ve gerilim eklenirken, aile üyelerinin karmaşık ilişkileri de açığa çıkarılır. Bloodline, dramatik bir hikaye anlatırken aynı zamanda bir suç gerilimi de sunar ve izleyiciyi sürükleyici bir yolculuğa çıkarır.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2015
  • Sezon Sayısı 3
  • Bölüm Sayısı 33
  • Takipçileri 0
Ortalama 60 dk. Kategori Dram

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Bloodline dizisi hakkında ne dediler?

Bloodline yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece