Devam ediyor

5.3/10IMDB

"Call Me Kat" bir Fox TV dizisidir ve Mayim Bialik'in başrolünde olduğu bir komedidir. Dizi, 40 yaşındaki Kat'in hayatını ve bağımsız bir kadın olarak nasıl yaşadığını konu alır. Kat, annesi tarafından baskı altında bırakılan ve evlenme beklentilerine karşı koyan bir kadındır.

Kendine ait bir katır barı açar ve hayatındaki insanlarla olan ilişkilerine odaklanır. "Call Me Kat" dizisi, kahkahalarla dolu eğlenceli bir senaryosu, sıcak karakterleri ve Mayim Bialik'in usta performansı ile dikkat çeker. Aynı zamanda, bağımsız ve kendine ait bir hayat tarzını benimseme konusundaki önemli mesajı ile de izleyicileri düşüncelere sevk eder.

Dizinin yapımcıları, "Call Me Kat"in kadınlar için özgürlük ve bağımsızlık konularını ele almasından dolayı önemli olduğunu belirtir. Aynı zamanda, dizinin her yaş grubundaki izleyicilere hitap edecek bir dizi olduğu vurgulanır.

"Call Me Kat" dizisi, izleyici kitlesinin beğenisini kazanmayı başarmış ve ilk sezonu ile büyük bir başarıya imza atmıştır. Eğlenceli bir komedi dizisi arıyorsanız ve Mayim Bialik hayranı iseniz, "Call Me Kat" dizisi tam size göre!

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2021
  • Sezon Sayısı 3
  • Bölüm Sayısı 53
  • Takipçileri 0
Ortalama 23 dk. Kategori Komedi

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Call Me Kat dizisi hakkında ne dediler?

Call Me Kat yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece