Devam ediyor

7.1/10IMDB

"Manifest", NBC'nin yayınladığı bir dram ve gizem dizisidir. Dizi, bir uçak yolculuğu sonrası ortaya çıkan gizemli olayları anlatmaktadır.

Dizinin ana karakteri Michaela Stone (Melissa Roxburgh), New York'tan evine dönerken geçirdiği uçak kazası sonrasında, herkesin düşündüğü gibi ölmemiş olmaları ve 5 yıl boyunca kayıp olmaları ile karşılaşır. Daha sonra, uçaktaki herkesin, bir şekilde zamanda geriye gitmiş olduklarına ve bu süre içinde hayatta kaldıklarına inanılır.

Michaela ve diğer yolcular, hayatta kalmaları için bir sebep ararken, kaza sonrası ortaya çıkan gizemli olaylarla yüzleşmek zorunda kalırlar. Yolcuların hayatta kalmasının ardından, kendilerine özel güçler kazandıklarını keşfederler. Bu güçler, onların zamanda geriye gitmeleri sırasında ortaya çıkmıştır ve yolcuların hayatlarını değiştirmeye başlar.

Dizide, yolcuların kayıp yılları boyunca yaşadıkları olaylar, aileleri ve arkadaşlarıyla olan ilişkileri ve uçak kazası sonrası ortaya çıkan sırlar ele alınmaktadır. Ayrıca, dizide Michaela'nın arkadaşı Ben (Josh Dallas)'in de yolcuların hayatta kalmaları sonrası ortaya çıkan sırları araştırması ve yolcuların güçlerinin anlamını çözmeye çalışması gibi konular da ele alınmaktadır.

"Manifest", gizemli hikayesi, güçlü oyunculukları ve karakter gelişimiyle izleyicileri kendine çeken bir dizi olarak öne çıkmaktadır. Zamanda yolculuk ve insan doğası gibi konuları ele alan dizi, izleyicilere sürükleyici bir deneyim sunmaktadır.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2018
  • Sezon Sayısı 4
  • Bölüm Sayısı 62
  • Takipçileri 0
Ortalama 42 dk. Kategori Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Manifest dizisi hakkında ne dediler?

Manifest yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece