Planlanan bir final yaptı

8.7/10IMDB

Oz

"Oz", HBO tarafından yapılan ve 1997 yılından itibaren yayınlanan bir dramadır. Dizi, Oswald State Penitentiary (Oz) adlı bir hapishanedeki yaşamı anlatır. Dizi, birçok farklı karakteri ve hikayeyi bir arada ele alır. Bunlar arasında hapishane yöneticileri, hapishane doktorları, cezaevi infaz ekibi ve hapishanedeki mahkumlar bulunur.

Dizi, hapishane hayatının zorluklarını ve hapishane içindeki ilişkileri, güç mücadelelerini ve mahkumların geçmiş hikayelerini ele alır. Başrol oyuncuları arasında, Timothy McManus'u canlandıran Terry Kinney, Augustus Hill'u canlandıran Harold Perrineau, Ryan O'Reily'yi canlandıran Dean Winters ve Tobias Beecher'ı canlandıran Lee Tergesen bulunur.

"Oz", hapishane hayatının dramatik yanını ve insanların zorluklarını ele alan bir dizidir. Aynı zamanda, zor bir ortamda hayatta kalmaya çalışan karakterlerin hikayelerini de anlatır. Dizi, izleyicilerine keskin bir senaryo, ilginç karakterler ve gerilimli sahneler sunar. "Oz" dizisi, hapishane hayatı ve insanların zorlukları konularına ilginç bir bakış açısı sunan ve izleyiciler tarafından beğenilen bir dizidir.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 1997
  • Sezon Sayısı 6
  • Bölüm Sayısı 56
  • Takipçileri 0
Ortalama 60 dk. Kategori Dram, Suç

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Oz dizisi hakkında ne dediler?

Oz yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece