Devam ediyor

0/10IMDB

Secret Invasion

Gizli İstila

Secret Invasion, Marvel evreninde geçen bir Disney+ dizisidir ve çizgi romanlardaki aynı isimli olay örgüsüne dayanmaktadır. Dizi, Kree-Skrull savaşı sonrası gerçekleşen bir olayda Skrull ırkının Dünya'yı ele geçirmeye çalışması konusunu ele almaktadır.

Dizi, Captain Marvel filminde tanıdığımız Skrull ırkının lideri Talos ve karısı Soren ile birlikte ilerliyor. Talos ve Soren, Fury ile işbirliği yaparak Skrull'ların gizlice Dünya'yı istila ettiğini ve birçok insanın yerine geçtiğini ortaya çıkarırlar.

Bununla birlikte, kahramanlarımız da artık kimin dost kimin düşman olduğunu bilemez hale gelirler. Fury, Talos ve Soren ile birlikte Skrull istilacılarına karşı savaşırken, kahramanların kendi aralarındaki güvensizlik ve çekişmeler de artar.

Secret Invasion, Marvel evrenindeki diğer karakterlerin de yer alacağı bir dizi olacak. İzleyiciler, Marvel'in en büyük ve en sinsi düşmanlarından biri olan Skrull'ların Dünya'yı ele geçirme planını önlemek için kahramanlarımızın verdiği mücadeleye tanık olacaklar.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2023
  • Sezon Sayısı 1
  • Bölüm Sayısı 6
  • Takipçileri 0
Ortalama 45 dk. Kategori Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Secret Invasion dizisi hakkında ne dediler?

Secret Invasion yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece