Planlanan bir final yaptı

8.2/10IMDB

Dizi, 1983 yılında Los Angeles'ta geçmektedir. Genç bir adam olan Franklin Saint, ailesiyle birlikte Compton'da yaşamaktadır. Ancak ailesinin maddi sorunları nedeniyle, Franklin yeraltı dünyasına adım atar. O dönemde, crack kokaini henüz piyasaya sürülmemiştir. Franklin, amcası Jerome ve arkadaşı Leon ile birlikte bu yeni uyuşturucu türünü satmaya başlar.

Bir yandan, CIA ajanı Teddy McDonald, Orta Amerika'da bir ülkede savaşmaktadır. Burada, uyuşturucu satıcılarından silah satın almak için yollar aramaktadır. Bu sırada, CIA ajanı olarak görev yapan Reed Thompson ile tanışır ve Thompson, Teddy'i uyuşturucu satıcılarına bağlayan bir kişi olur.

Diğer bir yandan, gazeteci Lucia Villanueva, kendisine verilen bir görevle uyuşturucu trafiği hakkında araştırma yapmaktadır. Bu araştırmaları sırasında, Meksika'da kartellerin yükselişini fark eder ve kartel lideri Oso'dan bilgi almaya çalışır.

Bu üç ana karakterin yolları kesişir ve birbirleriyle çatışırlar. Franklin ve arkadaşları, crack kokainini piyasaya sürmeye devam ederken, Teddy ve Reed, uyuşturucu satıcıları ve kartellerle mücadele etmeye çalışırken Lucia da gerçeği ortaya çıkarmak için savaşır.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2017
  • Sezon Sayısı 6
  • Bölüm Sayısı 61
  • Takipçileri 0
Ortalama 42 dk. Kategori Dram, Suç

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Snowfall dizisi hakkında ne dediler?

Snowfall yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece