Devam ediyor

7.8/10IMDB

"Superman & Lois" CW kanalında yayınlanan bir Amerikan televizyon dizisidir. Dizi, Superman karakteri üzerine odaklanmaktadır ve DC Comics'in süper kahramanı olan Superman'in yaşamına odaklanmaktadır.

Dizide, Clark Kent (Superman), Lois Lane ve ikiz oğulları Jonathan ve Jordan'ın Smallville, Kansas'da bir arada yaşarken, Superman olarak dünyayı koruma görevini sürdürmeleri anlatılmaktadır. Kent ailesi, Smallville'deki Clark'ın ailesinin çiftliğine geri döndükten sonra, birçok zorlukla karşılaşır. Aile, Smallville'de yaşayan insanlarla iletişim kurmaya çalışırken, gizemli olaylar meydana gelir ve Superman olarak Clark, yıkıcı güçlerle mücadele eder.

Dizide, Clark'ın Superman kimliğiyle nasıl başa çıkacağı, ailesiyle olan ilişkisi ve Smallville'in gizemleri de ele alınır. Dizi, aile değerleri, arkadaşlık, aşk ve fedakarlık gibi temaları işlerken, aynı zamanda çizgi roman hayranları için de heyecan verici bir hikaye sunar.

"Superman & Lois", çizgi roman hayranlarına ve süper kahramanlara ilgi duyan herkese hitap eden keyifli bir dizi olarak öne çıkıyor.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2021
  • Sezon Sayısı 3
  • Bölüm Sayısı 42
  • Takipçileri 0
Ortalama 44 dk. Kategori Bilim Kurgu, Dram, Fantazi

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Superman & Lois dizisi hakkında ne dediler?

Superman & Lois yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece