Planlanan bir final yaptı

7.7/10IMDB

Teen Wolf, 2011 yılında MTV'de prömiyeri yapılan bir televizyon dizisidir. Dizi, bir kurt adam tarafından ısırılan ve yeni yetenekleriyle gelen zorlukların üstesinden gelmesi gereken bir lise öğrencisi olan Scott McCall'ın hayatını konu alan doğaüstü bir dramadır.

Scott ve Stiles Stilinski, Derek Hale ve Lydia Martin dahil olmak üzere arkadaşları Beacon Hills kasabasını tehdit eden çeşitli doğaüstü tehditlerle uğraşırken sırrını saklamaya çalışırken şov arkadaşlık, aile ve kimlik temalarını araştırıyor. Dizi, Jeff Davis tarafından yaratıldı ve aynı adlı 1985 filminden büyük ölçüde etkilendi.

Gösteri, performanslarını, yazısını ve sinematografisini öven izleyiciler ve eleştirmenler tarafından çok beğenildi. Gösteri, çeşitliliği temsil etmesi ve ruh sağlığı ve LGBTQ+ hakları gibi sosyal sorunları ele almasıyla övüldü. Gösteri, altı sezon boyunca kurt adamlar, cadılar, avcılar ve hatta Wild Hunt'ın bir versiyonu gibi çeşitli doğaüstü yaratıkları ve unsurları tanıttı. Dizi ayrıca doğaüstü olayların sonuçlarını ve etiğini ve karakterlerin yetenekleriyle yaşamayı öğrenirken kişisel gelişimlerini de araştırdı.

Teen Wolf ticari bir başarıydı ve özel bir hayran kitlesi geliştirdi. Dizi, çeşitliliği ve farklı grupları temsil etmesi ve sosyal sorunları ele alması nedeniyle de övgü aldı. Genel olarak, Teen Wolf, karmaşık karakterleri, sürükleyici hikayeleri ve güçlü performanslarıyla izleyicilerin dikkatini çeken, iyi hazırlanmış ve heyecan verici bir dizi. Popülaritesi ve başarısıyla kültürel bir fenomen haline geldi ve hayranlar her sezon yeni bölümlerini heyecanla bekliyor.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2011
  • Sezon Sayısı 6
  • Bölüm Sayısı 100
  • Takipçileri 0
Ortalama 43 dk. Kategori Bilim Kurgu, Dram, Fantazi

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Teen Wolf dizisi hakkında ne dediler?

Teen Wolf yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece