Planlanan bir final yaptı

8.1/10IMDB

The Mentalist, 2008 yılında yayınlanan bir Amerikan polisiye dizisidir. Dizi, eski bir sosyete ajanı olan Patrick Jane (Simon Baker) tarafından çözümlenen cinayetleri konu alır. Patrick, eski ajanlık hayatındaki tecrübeleriyle, suçları çözmede diğer polislerden daha iyi olan bir profil oluşturur.

Dizi, Patrick'in California Bureau of Investigation (CBI) ekibinde çalışmasını ve çözülemeyen cinayetleri çözmesine yardımcı olmasını konu eder. Aynı zamanda Patrick'in geçmişi, trajik bir olay sonrası hayatına nasıl etki ettiği ve hayatını nasıl değiştirdiği de gösterilir.

The Mentalist, birçok cinayet vakasının çözümünü ve Patrick'in zekasını sergiler. Aynı zamanda, Patrick'in karizmatik ve dürüst kişiliği seyircileri cezbeder. The Mentalist, 7 sezon ve 152 bölüm süren bir dizidir ve CBS tarafından yayınlanmıştır. Dizi, olumlu eleştiriler almış ve seyirciler tarafından da beğeni kazanmıştır. The Mentalist, güncel ve eğlenceli bir polisiye dizisi olarak kabul edilir ve hala popüler olarak izlenmektedir.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2008
  • Sezon Sayısı 7
  • Bölüm Sayısı 151
  • Takipçileri 0
Ortalama 43 dk. Kategori Dram, Gizem, Suç

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

The Mentalist dizisi hakkında ne dediler?

The Mentalist yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece