Devam ediyor

7.1/10IMDB

The Wheel of Time

Zaman Çarkı

"The Wheel of Time" dizisi, Amazon Prime Video tarafından yayınlanan bir fantezi dizisidir. Dizi, Robert Jordan tarafından yazılan aynı isimli roman serisinden uyarlanmıştır. Dizi, ilk sezonunu 2021 yılında yayınladı ve halen yayınlanmaktadır.

Dizi, bir fantezi evrende geçmektedir ve birçok farklı karakterin hikayelerini anlatmaktadır. Özellikle Rand al'Thor, Matrim Cauthon, Perrin Aybara, Egwene al'Vere, Nynaeve al'Meara, Elayne Trakand, Min Farshaw, Loial, Moiraine Damodred, Lan Mandragoran ve Aviendha gibi karakterlerin hikayelerini anlatmaktadır.

Dizi, birçok farklı karakterin hikayelerini anlatmaktadır ve her biri kendine özgü bir hikaye yaşamaktadır. Dizi, aynı zamanda birçok farklı hayatta kalma mücadelesini ve savaşları işlemektedir. Dizi, aynı zamanda birçok farklı karakterin kişisel gelişimini ve değişimlerini de işlemektedir.

Dizi, izleyiciler tarafından oldukça beğenilmiş ve olumlu yorumlar almıştır. Özellikle senaryosu, oyunculukları ve gerçekçi bir fantezi evreni oluşturması eleştirmenler tarafından övgü almıştır. Dizi halen yayınlanmakta ve çeşitli sezonları yayınlanmıştır.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2021
  • Sezon Sayısı 1
  • Bölüm Sayısı 8
  • Takipçileri 1
Ortalama 56 dk. Kategori Bilim Kurgu, Dram, Fantazi

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

The Wheel of Time dizisi hakkında ne dediler?

The Wheel of Time yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece