Devam ediyor

0/10IMDB

"Titans" dizisi, DC Comics tarafından yayınlanan Teen Titans karakterlerinin hikayesini anlatan bir dizidir. Dizi, DC Universe (şimdi HBO Max) tarafından yayınlandı ve ilk sezonu 2018 yılında yayınlandı. Dizi, üçüncü sezonunu 2020 yılında yayınladı.

Dizi, genç bir süper kahraman olan Dick Grayson / Robin (Brenton Thwaites) ve diğer genç süper kahramanlar olan Raven (Teagan Croft), Starfire (Anna Diop) ve Beast Boy (Ryan Potter) gibi karakterlerin hikayesini anlatır.

Dizi, genç kahramanların nasıl bir ekip oluşturduklarını ve nasıl büyüdüklerini anlatmaktadır. Aynı zamanda, karakterlerin zorluklarla yüzleştiği ve kendilerini keşfettiği bir hikaye anlatır. Dizi, aksiyon, gerilim ve süper kahraman türünün yanı sıra, gençlik ve öğrenme temalarını işlemektedir.

Dizi, gerçekçi bir şekilde genç süper kahramanların hayatlarını ve maceralarını anlatmaktadır. Dizi, izleyiciler tarafından oldukça beğenilmiş ve olumlu yorumlar almıştır. Ancak bazı eleştirmenler dizinin karanlık ve sert bir tonunun genç izleyiciler için uygun olmadığını söylemişlerdir. Dizi halen yayınlanmakta ve çeşitli sezonları yayınlanmıştır.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2018
  • Sezon Sayısı 4
  • Bölüm Sayısı 49
  • Takipçileri 0
Ortalama 43 dk. Kategori Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Titans dizisi hakkında ne dediler?

Titans yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece