Devam ediyor

8.3/10IMDB

"Unforgotten", İngiltere'de yayınlanan bir polisiye drama televizyon dizisidir. Dizi, bir dizi soğuk dosyayı tekrar açarak, geçmişte yaşanan bir cinayeti çözmeye çalışan dedektiflerin hikayesini anlatmaktadır.

Dizinin ana karakteri, Londra polis teşkilatından dedektifler Cassie Stuart (Nicola Walker) ve Sunny Khan (Sanjeev Bhaskar)'dir. Cassie ve Sunny, 1970'lerden itibaren kaybolmuş ve öldürülmüş olan kişilerin cesetlerinin ortaya çıkmasıyla birlikte olayları yeniden araştırmaya başlarlar.

Dizinin her sezonu, farklı soğuk dosyaların çözülmesiyle ilgilidir. Her bölümde, geçmişte yaşamış olan farklı insanların hayatlarına ve cinayetle ilgili olarak yapılan soruşturmaların detaylarına dair ipuçları ortaya çıkar.

Dizide, sıradan insanların geçmişteki eylemlerinin günümüzdeki sonuçları ve etkileri ele alınmaktadır. Geçmişte yapılan hataların, günümüzde hala insanların hayatını etkileyebileceği mesajı verilmektedir. Ayrıca, dedektiflerin araştırmaları sırasında ortaya çıkan insan ilişkileri, sorunlu geçmişler ve sırlar da diziye heyecan katar.

Dizi, sürükleyici hikayesi, karakter gelişimi ve mükemmel oyunculuklarıyla birçok ödüle layık görülmüştür. "Unforgotten", izleyicilere geçmişin gizemlerini çözme yolculuğunda birçok sürpriz ve heyecan yaşatmaktadır.

  • Ülke İngiltere
  • Yapım Yılı 2015
  • Sezon Sayısı 5
  • Bölüm Sayısı 30
  • Takipçileri 0
Ortalama 46 dk. Kategori Dram, Gizem, Suç

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Unforgotten dizisi hakkında ne dediler?

Unforgotten yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece