Devam ediyor

7.9/10IMDB

"Yellowjackets", bir uçak kazasından sağ kurtulan ve yıllar sonra hayatta kalanların yaşadığı bir hayatta kalma drama-dizisidir.

Dizi, 1996 yılında New Jersey'den Seattle'a doğru bir lise kızları futbol takımının uçuşunu konu almaktadır. Ancak, uçak kazası sonucu hayatta kalanlar, vahşi ormanlarda hayatta kalmak için mücadele etmek zorunda kalır. Bu zorlu şartlarda, hayatta kalanlar birbirlerine karşı mücadele etmek ve yaşam mücadelesi verirken, karanlık sırlar ve gizemli olaylar da ortaya çıkmaya başlar.

Dizide, 25 yıl sonra hayatta kalanların yaşamlarına ve travmalarına da yer verilir. Başarılı bir iş kadını olan Shauna, uçak kazasından sağ kurtulmuş ve olayın ardından birçok sorunla karşılaşmıştır. Şimdi, başarılı bir aile annesi olarak hayatını sürdürmektedir. Ancak, geçmişi hala peşini bırakmamıştır. Shauna'nın hayatta kalan diğer arkadaşları da farklı hayatlar sürmektedir ve geçmişin izleri hala yaşamlarında yer almaktadır.

Dizi, hayatta kalanların geçmişle yüzleşmesi, karanlık sırların açığa çıkması ve hayatta kalma mücadelesi gibi konulara odaklanırken, flashback sahneleriyle de uçak kazası öncesinde yaşanan olayları anlatmaktadır. Ayrıca, hayatta kalanların arasındaki karmaşık ilişkiler ve rekabet de dizide yer almaktadır.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2021
  • Sezon Sayısı 2
  • Bölüm Sayısı 19
  • Takipçileri 0
Ortalama 57 dk. Kategori Dram, Gizem

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Yellowjackets dizisi hakkında ne dediler?

Yellowjackets yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece