hakkımızda

DiziDio.com sitesi DiziDio ekibi tarafından oluşturulmuş, 1080p dizi izle imkanını sunan, online yabancı dizi-film izleme sitesidir. DiziDio.com ile başladığımız bu yolda, isteklerin artması üzerine, dizileri de arşivimize eklemeye karar verdik. Bu istekler zamanla o kadar çok arttı ki 100'e yakın diziyi yayınlar hale geldik.

Yayınlanan dizilerin artmasıyla birlikte yeni bir durumla karşı kaşıya kaldık. Dizi izleyenlerin, sitelerinde görmek istediği özellikleri, kullandığımız tema nedeniyle tam olarak karşılayamıyorduk. Film sitemizin tasarımı, kullanımı film izleme üzerineydi. Bu sebeple yeni bir script ve düzen ile dizi sitemiz DiziDio.com adresini açmaya karar verdik.

Peki Neden DiziDio.com sitesinde dizi izlemeliyim? diyebilirsiniz. - 5. senesine yaklaştığımız film izleme sitemizde, gururla söylüyoruz ki kazanç elde etmedik. Aksine her ay cebimizden ekstra ödeme yaptık. Kazanç elde etmeyi ön plana koymadığımız için bu zarar bizim için hiçbir zaman sorun olmadı.

Destekleyici güzel mesajlarınız, zaman zaman gelen bağışlarınız bize güç verdi. Masraflarımızı birşekilde çıkarmaya devam ettik. İnatla ve gelen yüksek reklam tekliflerine rağmen sabırla minumum reklam politikamızı sürdürdük. Seçici olduk, kaliteyi ve isteklerinizi ön planda tuttuk.

DiziDio.com adresinde de aynı rahatlığı, keyfi ve güveni bulacağınızı şimdiden garanti ediyoruz. - Sitemizde gördüğünüz player sistemini ülkemizde ilk kullanan ekip olduğumuzu gene gururla söylüyoruz. Piyasada gördüğünüz tüm benzer sistemler ya bizden ya da kopyalarımızdan esinlenerek yapılmıştır. Hızlı yüklemesiyle meşhur olan player sistemimiz sayesinde, 720p çözünürlükte bile sıkıntı yaşadığınız bilgisayarlarınızda, 1080p ayrıcalığını yaşayabileceksiniz.

Mobil ve tablerde de yüksek kaliteyi sunan sistemimiz sayesinde istediğiniz heryerden  içeriklerimize ulaşabileceksiniz. - Kapanan meşhur dizi sitelerinden sonra, insanların sık kullanılanlara ekleyeceği, içine sinerek tavsiye edeceği bir site hala çıkmadı. İnsanlar internette bulunan çoğu siteye mecburiyetten katlanır hale geldi. Bu durumun birçok sebebi olmasına rağmen öncelikli sebep bu alanda tecrübesi olmayan kişilerin site açmasıydı.

Altyazı kayması, fps, encoder nedir bilmeyen, torrent seedlemeyi zaman kaybı olarak gören kişilerin teknik olarak konuya hakim olması ve kullanıcı isteklerini bilmemesi bizleri bu durumla karşı karşıya getirdi. Ekibimiz, yıllardır webtasarımı ve Seo üzerine hizmet veren, 4 senedir altyapımızda farklı dizi ve film siteleri için hizmet vermiş uzman kişilerden oluşmaktadır. Tecrübelerimiz sayesinde bir kullanıcının dizi sitesinden neler beklediğini biliyoruz, geliştirmemizi istediğiniz alanlarda da hızlı çözümleri size sunuyoruz. Başka sitelerin oluşturduğu destek sayfalarında olan istekler, sitemizde zaten uzun zamandır bulunan özelliklerdir.

- Reklam dolu paralı sitelerde olduğu gibi altyazı çevirmenlerimiz ya da makale yazarlarımız maalesef yok. Bu yüzden tüm altyazıları ve dizi konularını kendimiz hazırlıyoruz. Altyazıları yetiştirebiliyorsak kendimiz hazırlıyoruz. Altyazı sitelerinde daha erken çıkaran olursa onların altyazılarını kullanıyoruz. Dizilerin 360p versiyonlarını en erken biz yayınlamıyoruz ama 1080p kalitede ilk yayınlayan olduğumuzdan emin olabilirsiniz.

- Sadece yeni dizileri değil efsane olmuş eski dizileri de sitemize ekliyoruz. Arşivlerde bulunması gereken 300 civarında öncelikli dizi tespit ettik. Yarısına yaklaştık bu sayının. Gün geçtikce bu farkı hızlı şekilde kapacatağız.

- Film sitemizdeki takipçilerimizin de bildiği gibi olumlu olumsuz tüm kullanıcı mesajlarına dönüş yapıyoruz. Hatalarımızı kabul ediyoruz, eleştirilerinizi okuyor ve not alıyoruz. - 360p, 480p ya da convert programlarıyla dönüştürülmüş sahte 720p videoları kullanmıyoruz. Piyasada bulunan en iyi kaliteye sahip 1080p dosyaları seçiyoruz. Geç yayınlamak pahasına da olsa 1080p versiyonları bekliyoruz ve yayınlıyoruz.

Görüntü kalitemizi istediğiniz siteyle karşılaştırabilirsiniz. Daha iyisini sunan varsa çekinmeden söylüyoruz ki biz de o siteden izleriz. - İşimizi severek yapıyoruz. Adminlerimiz sizler gibi birçok diziyi takip eden, düzenli film izleyen kişilerdir. Seinfeld, Ally McBeal, X-Files, Lost zamanlarından bari arşivlerini geniş tutmuş dizi takipçileridir. İyi Seyirler Dileriz. DiziDio.com

yabancı dizi izle
Gündüz
Gece