Devam ediyor

8.4/10IMDB

Billions, Showtime tarafından yayınlanan bir Amerikan televizyon dizisidir. Dizi, finans dünyasında geçen bir drama olarak konu alıyor ve başrollerinde Paul Giamatti ve Damian Lewis yer alıyor.

Dizi, ABD Güney Bölgesi'nin en büyük hedge fonlarından birini yöneten Bobby Axelrod (Damian Lewis) ile Axelrod'un rakibi olan federal savcı Chuck Rhoades (Paul Giamatti) arasındaki çekişmeyi anlatıyor. Axelrod, tarihin en büyük terör saldırısından kurtulan ve milyarder olan bir adamdır. Rhoades ise, Wall Street'teki yolsuzluğu ortadan kaldırmaya çalışan bir savcıdır.

Dizi, finans dünyasının karmaşık yapısını ve büyük paraların döndüğü dünya üzerindeki mücadeleleri konu alıyor. Axelrod ve Rhoades arasındaki çekişme, yasal yollardan birbirlerini alt etmeye çalışırken birçok hukuki engelle karşılaşırlar. Ancak Axelrod ve Rhoades, birbirlerine karşı oynadıkları oyunlarda her zaman bir adım önde olmaya çalışırlar.

Billions, finans dünyasında geçen karmaşık hikayesi, sürükleyici senaryosu ve etkileyici oyunculuklarıyla izleyicileri kendine çekiyor.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2016
  • Sezon Sayısı 6
  • Bölüm Sayısı 72
  • Takipçileri 0
Ortalama 60 dk. Kategori Dram

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Billions dizisi hakkında ne dediler?

Billions yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece