Planlanan bir final yaptı

8.8/10IMDB

Black Sails, Robert Louis Stevenson'ın Treasure Island romanının öncülü olarak kabul edilen bir Amerikan televizyon dizisidir. Dizi, 18. yüzyılın başlarında, Karayipler'de geçmektedir ve korsanların altın çağına tanıklık ediyor.

Dizinin merkezinde, Nassau adası korsanlarından oluşan bir grup yer alıyor. Flint (Toby Stephens) adlı kaptan, Nassau'daki korsanların lideridir. Onun hedefi, korsanları zenginleştirmek ve İngiliz İmparatorluğu'na karşı mücadele etmektir.

Flint'in yanı sıra, korsan gemisi Walrus'un mürettebatı da diziye renk katıyor. Mürettebatın arasında John Silver (Luke Arnold) adlı bir kabadayı, Billy Bones (Tom Hopper) adlı bir güverte adamı, Jack Rackham (Toby Schmitz) adlı bir korsan ve Anne Bonny (Clara Paget) adlı bir kadın korsan yer alıyor.

Dizide, Nassau'da yaşanan politik ve sosyal olaylar, korsanların hayatta kalma mücadeleleri, aşk ve ihanet gibi konular ele alınıyor. Flint ve mürettebatı, korsan dünyasının acımasızlığı ile yüzleşirken, İngiliz İmparatorluğu'nun da gölgesi her zaman varlığını hissettiriyor.

Black Sails, tarihi kurgu, aksiyon, macera ve entrika öğelerini harmanlayarak izleyicilere muhteşem bir korsan serüveni sunuyor. Dizinin görsel efektleri, set tasarımı ve kostümleri de oldukça dikkat çekici.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2014
  • Sezon Sayısı 4
  • Bölüm Sayısı 38
  • Takipçileri 0
Ortalama 60 dk. Kategori Aksiyon, Dram, Macera

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Black Sails dizisi hakkında ne dediler?

Black Sails yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece