Devam ediyor

8.1/10IMDB

"Dexter: New Blood", ilk olarak 2006'dan 2013'e kadar yayınlanan "Dexter" televizyon dizisinin varsayımsal yeni bir bölümüdür. " Böyle bir dizi var olsaydı, muhtemelen bir seri katil olarak ek iş yapan Miami Metro Polis Departmanında adli kan sıçraması analisti olan Dexter Morgan'ın hayatını konu alan orijinal dizinin hikayesine devam ederdi.

Varsayımsal dizinin arkasındaki yazarların, yapımcıların ve ağın yaratıcı kararlarına bağlı olacağından, "Dexter: New Blood" un hangi yöne gideceği belli değil. Bununla birlikte, orijinal dizideki olaylara dayanarak, yeni bölümün Dexter'ın kana susamış bir katil ve bir suç çözme uzmanı olarak ikili kimliğini keşfetmeye devam etmesi mümkündür.

Aynı zamanda karakterin ikili hayatında gezinirken motivasyonlarını, ilişkilerini ve kişisel mücadelelerini daha derinlemesine inceleyebilir. "Dexter: New Blood" çekilecek olsaydı, orijinal dizinin hem yeni hem de eski hayranlarının yanı sıra suç draması ve psikolojik gerilim hayranlarının da ilgisini çekecektir. Yeni dizinin başarısı, hem orijinal diziye saygı gösterme hem de izleyiciler için yeni ve heyecan verici sürprizler sunma becerisinin yanı sıra, yazım, oyunculuk ve prodüksiyon değerlerinin kalitesine bağlı olacaktır.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2021
  • Sezon Sayısı 1
  • Bölüm Sayısı 10
  • Takipçileri 0
Ortalama 51 dk. Kategori Dram, Suç

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Dexter: New Blood dizisi hakkında ne dediler?

Dexter: New Blood yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece